Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Kasım 2017

Konya Şeb-i Arus Turu

Konya Şeb-i Arus Turu

TUR PROGRAMI
09/12 GECE ÇIKIŞLI

1.gün: Gece belirlenen saatlerde siz değerli konuklarımızı alıp, yolculuğumuza başlıyoruz. Kısa molalar vererek, sabah saatlerinde konya da oluyoruz , Öncelikle Meram’a hareket edip, Tavus Baba Türbesi’ni ziyaret ediyoruz. Daha sonra; Mevlana Müzesi ve Külliyesi ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Ardından sırasıyla, Selimiye Camii, Alaaddin Tepesi, Alaaddin Camii, Karatay Müzesi, Şems-i Tebrizi Türbesi’ni gezerek Akşam saatlerinde otelimize yerleşiyor ve akşam yemeğimizin ardından Şeb-i Arus törenlerine seyretmeye Konya Mevlana Kültür Merkezi’ne gidiyoruz. Vuslat Yıl dönümü kutlamalarını seyrediyor ve gece’nin sonunda otelimize geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

2.gün : Sabah kahvaltısından sonra otelimizden ayrılıp , AKŞEHİR’e gidiyoruz. Bu kez NASREDDİN HOCA TÜRBESİ ’ni ziyaret ediyor, GÜLMECE PARKI’nda kısa bir yürüyüş yapıyoruz. Güzel ve anlamlı Konya seyahatimiz sonrası İzmir’e hareket ediyoruz. Kısa molalar vererek akşam saatlerinde İzmir’e ulaşıyoruz.

ÜCRETE DAHİL OLANLAR
* ULAŞIM
* ŞEBİ ARUS TÖREN BİLETİ
* HOTEL KONAKLAMASI
* REHBERLİK HİZMETİ
* HOTELDE 1 AKŞAM YEMEĞİ
* HOTELDE 1 SABAH KAHVALTISI
* ARAÇ İÇİ İKRAMLAR
* SEYAHAT SİGORTASI

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR
* MÜZE-ÖREN YERİ GİRİŞLERİ
* ÖĞLEN YEMEKLERİ
* EXTRA HARCAMALAR

Otellerden hareket saatlerini rehber belirleyecektir ve iklim koşullarına göre programda değişiklik yapılabilir. Gezimize; spor ayakkabısı, yaylarda konaklamalarda kalın mont, fotoğraf makinesi, şemsiye, güneş gözlüğü getirmenizi öneririz.

*Araçta ve Tesislerde kaybolan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir.
* 07-12 yaş arası çocuklar otel konaklama rezervasyonunda, iki büyük yanında kalmak koşulu ile çocuk indiriminden yararlanabilirler.
* Paket tur programı katılımlarında, katılımcı sayısına göre küçük araç tahsis edilebilir .
* Acenta zorunlu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Acenta sorumlu tutulamaz.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz