Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Kasım 2017

Günübirlik Meis Turu

Günübirlik Meis Turu

Günübirlik Meis Turu, vizesiz ve kolay vize imkanıyla Antalya Kaş hareketli günübirlik Yunanistan Meis Adası Turu.

Günübirlik Meis Adası Turu

Meis Adası turumuz konaklamasız yani günübirlik bir tur programıdır. Günübirlik Meis Adası turu sabah belirtilen saatlerde başlar ve akşam belirtilen saatlerde sona erer.

Günübirlik Meis Adası Turu feribot ulaşımı ile gerçekleştirilen bir organizasyondur. Bu nedenle feribot saatlerine bağlı olarak düzenlenir.

Günübirlik Meis Adası Turu bir yurt dışı tur programı olması nedeniyle vize gerektirmektedir. Meis Adası Yunanistan’a bağlı bir Ege adasıdır. Standart Yunanistan vize uygulaması geçerlidir.

Günübirlik Meis Adası Turu yeşil pasaport sahiplerine vizesiz olarak gerçekleştirilir. Schengen vizesine sahip katılımcılarımız da ek bir vize işlemine tabi tutulmaz. Vizesi olmayan misafirlerimiz ise Kapı Vizesi imkanından yararlanabilirler.

Günübirlik Kos Adası Turu

Buluşma Noktası: Kaş Limanı / ANTALYA

Hareket Günü: Her Gün

Başlangıç Saati: 08.00

Bitiş Saati: 18.30

Bodrum Kos Adası arasındaki feribot ulaşımı 30 dk ile 40 dk arasında bir süre almaktadır.Günübirlik Meis Adası Turu programımızın detayları;

Günübirlik Meis Adası Turu Detayı

Güneşi, yıldızları, pırıl pırıl gökyüzünü izleyerek vakit geçirmek, Yunan ezgileri eşliğinde uzonuzu yudumlamak, karşıdan göz kırpan Kaş‘ın güzelliğini seyretmek, yüzlerinden gülümseme eksik olmayan ve ‘’komşi hoş geldin” demeden geçmeyen sıcakkanlı Yunan komşularımızla vakit geçirmek istiyorsanız Meis Adası tam da aradığınız adres.

Lego gibi rengarenk evleri, dar sokakları, şirinlik muskası restoranları, sarmaşıklarla çevrili pansiyonları gördüğünüzde Kaş‘a bu kadar yakın olmasına rağmen Yunanistan‘ın en küçük, en şirin halini gördüğünüz için şaşıracak ve büyüleneceksiniz.

Meis Adası‘nda geziniz sırasında en dikkat çeken yerler arasında; sokak aralarında göreceğiniz sarmaşıklarla çevrili pansiyonlar, Yunan mimarisinin en güzel örneklerini göreceğiniz eski evler, kiliseler ve kafeler olacak. Deniz taksi ile adanın arka tarafında bulunan Mavi Mağara‘yı ve plajı da ziyaret edebilirsiniz.

Meis Adası‘na gelip, birbirinden leziz Yunan mezelerinden denemeden, uzo içmeden, balık yemeden dönmeyin. Greek salata, güneşte kurutulmuş ahtapot, kızartılmış peynir olan saganaki ve ızgarada pişen kalamar dolma birçok Yunan adasında olduğu gibi Meis Adası‘nda da sıklıkla tercih edilen tatlar arasında geliyor.

Meis Adası Gezilecek Yerler

 • Sahili boydan boya mutlaka gezmelisiniz. (Zaten 30 dakika sürüyor baştan sonra gezmek)
 • Ada sokaklarını keşfe çıkmalısınız. Çok ilginç evler görecek ve fotoğraf çekmeye doyamayacaksınız.
 • Meis Adası’nın rengine renk, güzelliğine güzellik katan küçük çarşısında mutlaka zaman geçirmelisiniz.
 • Deniz taksi ile hemen adanın arkasında yer alan Mavi Mağara’yı görmelisiniz.
 • Birkaç küçük plaj var. Onlara mutlaka uğramalısınız.

Yürüyüş: Meis Adası’nda en keyifle yapacağınız aktivite yürüyüş olacaktır. Tertemiz havası, eşsiz manzarası ve sürprizlerle dolu sokakları usta bir ressamın tablosundan fırlayıp gelmiş gibi ve siz bu güzelliğin her köşesini keşfetmek isteyeceksiniz. Hem sahilde, hem çarşıda, hem de sokaklarda uzun uzun yürüyüşlere çıkmanızı ve bir masalın kapısını aralamanızı öneririm.

Fotoğraf Turu: Rengarenk evler, masmavi deniz, şirin mi şirin restoranlar, sıcakkanlı Yunan komşularımız, begonviller ve karşı kıyıdan göz kırpan Kaş’ın manzarası aklımızı başımızdan aldı. Mutlaka ama mutlaka sizde gördüğünüz güzelliklerin fotoğraflarını çekin ve ölümsüzleştirin.

Yüzme: Meis Adası’nın denizi kum değil çakıl. Benim gibi kumun denizi bulanıklaştırmasına uyuz oluyor ve çakıl plajları, denizleri seiyorsanız doğru adrestesiniz. 🙂 İsterseniz çarşıdaki minik plajda yüzerek yılın yorgunluğunu atabilir, isterseniz de adanın arka tarafında yer alan plaja gidebilirsiniz.

Günübirlik Meis Adası Turu Ücretlendirme

Yetişkin:

0-6 Yaş:

6-12 Yaş:

Ücrete Dahil Hizmetler:

 • Feribot Biletleri
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Güney Ada Turu

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:

 • Öğle Yemekleri
 • Vize – Pasaport – Çıkış Harcı

NOTLAR:

 1. Hava koşullarından veya her iki taraf Liman Müdürlükleri’nden dolayı olabilecek gecikmelerden veya iptallerden acentemiz sorumlu değildir.
 2. Rehber hava şartları vb. koşullara göre programda değişiklik yapılabilir.
 3. Yunanistan bordo pasaport için Schengen vizesi uygulamaktadır, en az 6 ay geçerli pasaportunuz ile birlikte vize evraklarını web sitemizden görebilirsiniz. Yeşil Pasaport için vize gerekmemektedir.
 4. Pasaportunda Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti giriş damgası olanların Yunanistan’a girişine izin verilmemektedir.
 5. Kapı vizesi için onay verilmemesinden acentemiz sorumlu tutulamaz.
 6. Yeşil pasaport sahiplerinin pasaport geçerlilik tarihleri dönüş tarihinden itibaren en az 3 ay geçerli olmak zorundadır.
 7. Böyle bir durumda oluşacak iptalden acentemiz sorumlu tutulamaz.
 8. Lütfen feribot saatlerinden 1 saat önce pasaport ve gümrük işlemleri için limanda olunuz.
Günübirlik Meis Adası Turu

Günübirlik Meis Adası Turu

Günübirlik Meis Turu

Günübirlik Meis Turu

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz