Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Kasım 2017

Fethiye Ölüdeniz Turu

Fethiye Ölüdeniz Turu

Tur Programı

1. Gün: CUMA GECE 23.59’de yolcularımızı alarak turumuza başlyyoruz. Yol üzerinde olarak dinlenme tesislerinde Molalarımızı veriyoruz. Ardından yolumuza devam ediyor, Sabah saatlerinde hotelimizde oluyoruz ve kahvaltımızı aldıktan sonra kelebekler vadisi tekne turuna katılmak için yola çıkıyoruz Gün boyu teknemiz ile ada turu yapıp denize girme fırsatı buluyoruz. (Tekne turuna katılmak istemeyenler hotelimiz aktivitelerinden faydalanabiliyor), akşam saatlerinde teknemizden inip kısa bir serbest zaman sonrası tekrar hotelimize dönüyoruz akşam yemeği ve konaklama hotelimizde.
2. Gün: Sabah hotelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Saklıkent’e hareket ediyoruz. Yaklaşık 17 Km uzunluğundaki bir kanyondan akan Eşen Çayı’nın bu çıkış yerini tahta iskelelerden yürüyerek gezip, Bu güzel yerden ayrılıp Öğle saatlerinde Dalyan’a ulaşıp, burada dev kaplumbağa Caretta Caretta’ların yumurtalarını bırakmaları ile ünlü ve bize hem tatlı, hem tuzlu suda yüzme imkânı sağlayan İztuzu sahillerinde tekne turu yapıyoruz. Kaya mezarlarının asırlar öncesinden gelen mistik görüntüsüne şahit olup, kanallar arasındaki gezimizin ardından, aracımıza biniyor izmir’ e doğru yola çıkıyoruz ,Sizlerle tekrar görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Dahil olan Hizmetler
-Ulaşım
-Profesyonel Rehberlik
hizmeti
-Gezi Sigortası
-Acente refakati
– 1 Gece hotel 3* hotel konaklaması
-Araç içi ikramlar

Dahil olamayan Hizmetler
Öğlen yemeği
Müze ören yeri giriş Ücretleri
* Fetiye tekne turu (İstege baglı katılım)

Hareket Noktaları ve Saatleri
23:30 Karşıya iskele
23:40 Bayralı üst geçit
23:55 Bornava metro
00:15 Üçyol Metro

Turla İlgili Bilinmesi Gerekenler
İşler Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar.
Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz.
Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz.
Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Variz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız
Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir.

Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz