Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Kasım 2017

Dikili Aqua Park Turu

Dikili Aqua Park Turu

Tur Programı

İzmirden saat 9 da hareketle Dikili güzide tesisi olan alder aquaparka ye varıyoruz. Belirlenen toplanma noktalatından saat 19:30 da izmir tekrardan hareket ediyoruz.

Körfezin ve İzmir’in en gözde su eğlence merkezi olan Alder Aquapark, sizlere unutamayacağınız ıslak bir gün ve gün boyunca sınırsız bir eğlence ve heyecan dolu aktiviteler sunmaktadır. Eğlencenin ve heyecanın merkezi Alder Aquapark Dikili merkezde yer almaktadır. Adrenalin ve Eğlencenin güneş ile birleştiği Alder Aquaparkta 1 Yamaç, 1 Kapalı, 1 Turnedo, 1 Kamikaze, 2 Büyük Kaydırak yer almaktadır.
Tabiî ki biz küçük dostlarımızı da unutmadık, Onlar için özel olarak hazırlanmış havuzumuzda batık korsan gemileri, yunuslar, yaş gruplarına uygun kaydıraklar, sevdikleri çizgi kahramanların yardımıyla duş alma imkânları, özel güneşlenme alanları sadece onları beklemektedir.
Küçük dostlarımızın havuzundan başka orta yaş grubu ve büyükler içinde özel havuzlarımız ve güneşlenme alanlarımız bulunmaktadır.
Islanmaktan yorulduysanız…..
Minder alanına kendinizi bırakıp tembelliğin tadını çıkarabileceğiniz gibi isterseniz Aqua Barımızda kendinize ve dostlarınıza zaman ayırabilirsiniz.
Hergün 12.00 14.00 saatleri arasında açık büfe servisimiz olup birbirinden lezzetli yemekler ve soft içecekler fiyata giriş ücretine dâhildir. Ayrıca Aquapark Kompleksimiz İçerisinde Sahilde 1 İskele Restaurantımız, yine kompleksimiz içerisinde 1 Alacarte Restaurantımız ve Çay Bahçemiz bulunmaktadır.!

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz