Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Kasım 2017

Antalya-Alanya Turu

Antalya-Alanya Turu

Tur Programı – Detayları

ANTALYA ve ALANYA

3 GÜN – 3 GECE

5* HOTEL’DE KONAKLAMA AYRICALIĞI İLE…

KEMER – PHASELIS– OLYMPOS – ULUPINAR – KALEİÇİ
PERŞEMBE (HAREKET)
Saat 23.00’de Egepark, 23.10’da Bostanlı İskelesi önü, 23.20’de FMA TRAVEL Ofisi önünden, 23.30’da Lozan Atatürk Lisesi önü, 23.40’da Sabancı Kültür Merkezi, 23:50’de Göztepe İskele ve 00.00’de Üçkuyular Shell önünde buluştuktan sonra Antalya ve Alanya’nın güzelliğini görmek için yolculuğumuza başlıyoruz.
CUMA
Yolda sabah kahvaltımızı aldıktan sonra Akdeniz kıyılarında Kemer’e doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Kemer’e ulaştığımızda rehberimiz bizlere serbest zaman veriyor. Daha sonra üç tarafı limanlarla çevrili Phaselis antik kentini rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Antik kentte yaptığımız gezinin ardından Olympos’un ağaç evler ile bezeli sahiline doğru yolculuğumuzu sürdürüyoruz. Olympos antik kentini rehberimiz eşliğinde yakından tanıyoruz. Daha sonra bir yeryüzü cenneti olan Ulupınar’a gidiyoruz. Ulupınar’da şelaleler arasında alabalık menülü öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeğinden sonra Antalya Kaleiçi’ne doğru yola çıkıyoruz. Kaleiçi’nde Hadrian Kapısı ve Kaleiçi Evleri’ni yakından tanıdıktan sonra gün sonunda otelimize yerleşiyor ve akşam yemeğimizi alıyoruz.

ALANYA – DAMLATAŞ MAĞARASI – KIZILKULE – MANAVGAT ŞELALESİ – ASPENDOS TİYATROSU
CUMARTESİ
Sabah kahvaltısının ardından arzu eden konuklarımızla extra olan Alanya, Manavgat ve Aspendos turumuza başlıyoruz. Muz bahçeleri arasında yaptığımız yolculuğun ardından Akdeniz kıyılarının incisi Alanya’ya ulaşıyoruz. Alanya’da Damlataş Mağarası’nı ve Alaaddin Keykubad’ın adına kurulan bu kentteki Selçuklu varlığının simgesi Kızılkule’yi geziyoruz. Daha sonra Manavgat Şelalesi’nin eşsiz doğasını görmek için yola çıkıyoruz. Manavgat’ta yaptığımız keyifli gezintinin ardından Manavgat Çayı’nın yanı başında öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğleden sonra Akdeniz’in en güzel tiyatrosu Aspendos Tiyatrosu’nu geziyoruz. Gün sonunda otelimize dönüyor ve akşam yemeğimizi alıyoruz.

DÜDEN ŞELALESİ – KARACAÖREN GÖLÜ – EĞİRDİR GÖLÜ – EĞİRDİR KALESİ – DÜNDAR BEY MEDRESESİ
PAZAR
Sabah kahvaltımızı aldıktan sonra sabah kahvemizi içmek ve yemyeşil doğanın tadını çıkarmak için Düden Şelalesi’ne gidiyoruz. Akdeniz’in en güzel şelalesini yakından tanıdıktan sonra Türkiye’nin belki de en zengin doğasına sahip Karacaören ve Eğirdir Gölü’nü gezmek için yolculuğumuzu sürdürüyoruz. Karacaören Gölü’nün eşsiz doğasında verdiğimiz molanın ardından öğle saatlerinde hem manzarasıyla hem de zengin mimarisiyle bizleri büyüleyen Eğirdir’e varıyoruz. Eğirdir Gölü’nün kıyısında tadına doyum olmaz göl levreklerinden oluşan öğle yemeğimizi aldıktan sonra Eğirdir Kalesi ve Dündar Bey Medresesi’ni geziyoruz. Daha sonra göller ve güller diyarı Isparta üzerinden İzmir’e doğru dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam ilerleyen saatlerde vardığımız İzmir’de bir başka FMA TRAVEL gezisinde tekrar buluşmak dileği ile vedalaşıyoruz.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
* 5* HOTEL’DE HERŞEY DAHİL KONAKLAMA
* ULAŞIM ve ÇEVRE GEZİLERİ
* REHBERLİK HİZMETLERİ
* OTOBÜSTEKİ İKRAMLAR

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
* MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ
* ÖĞLE YEMEKLERİ
* ALANYA ve MANAVGAT TURU ( 30 TL )

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ
23.00’de Egepark,
23.10’da Bostanlı İskelesi önü,
23.20’de FMA TRAVEL Ofisi önünden,
23.30’da Lozan Atatürk Lisesi önü,
23.40’da Sabancı Kültür Merkezi,
23:50’de Göztepe İskele,
00.00’de Üçkuyular Shell

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz