Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Kasım 2017

Ankara Çıkışlı Günübirlik Yedigöller Turu

Ankara Çıkışlı Günübirlik Yedigöller Turu

» YEDİGÖLLER TUR PROGRAMI

Yedi Küçük Göl Yedigöller

Baharda yeşile, sonbaharda sarıya vurgun olanların uğrak yeri Yedigöller

Şehrin stresinden hayatımızın yoğun temposundan çıkıp huzur ve sakinliğin yeri Cennetten bir köşe Yedigöller 

Yedigöller hakkında küçük bir bilgi Milli Parkta hâkim bitki örtüsü kayın ağaçlarıdır. Ayrıca meşe gürgen kızılağaç karaçam sarıçam köknar karaağaç ıhlamur porsuk gibi değişik tür ağaçlar da görülmektedir.Etkili koruma ile Parkın içerisinde ve yakın çevresindeki sahalarda sayıları artan geyik karaca kurt tilki sincap tavşan türleri bulunmaktadır.

Sabah saat: 07.20’de ofis önünde buluşup hareket ediyoruz. Araç içi ikramlarımız ve 8 çeşitten oluşan kahvaltımız eşliğinde yolumuza devam ediyoruz 1 saatlik yolculuk sonrası kısa bir ihtiyaç molası veriyoruz. Mola sonrası Yedigöller’e devam ediyoruz.2 saatlik yolculuk sonunda Yedigöller’e ulaşıyoruz. Milli parktan içeri girdiğimizde sırasıyla Serin göl karşılıyor bizi, daha sonra Çam ağaçlarının ortasında kuş sesleri yaprak seslerinin arasında mangal ateşinde pişmiş nefis sucuk köfte ve tavuktan yanında içecekten oluşan yemeğimizi yiyoruz.Yemek sonrası odun ateşinde Semaverde çayımızı yudumluyoruz.(extra.)Yemek sonrası Büyük gölü görüyoruz daha sonra Derin göl ve Gülen Şaleleri Pisagor ağaçlarını görüyoruz.Şaleler sonrası kısa bir yürüyüşle Nazlı göle ulaşıyoruz Nazlı göl sonrası Kuru göl İnce göl ve Sazlı gölü gördükten sonra Rehberimizin verdiği serbest zaman sonrası 1,5 saatlik molamız sonrası hareket etmek üzere buluşuyoruz.Yorucu ama tatlı bir gün sonrası Ankara’ya Hareket ediyoruz.

Bir Başka Organizasyonumuzda Buluşmak Üzere Vedalaşıyoruz.

» İPTAL İADE GÜVENCE PAKETİ

Tura çıkış gününden; 72 saat (3 gün)öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz yüzde 100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor. 1, 2 veya 3 gece konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişi başı 10 TL dir. 4 gece ve üzeri konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişi başı 15 TL dir.

 

» FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

– Lüks Araçlar İle Ulaşım

– Araç İçi İkramlar

– Araçta Kahvaltı Paketi (zeytin bal,reçel,krem peynir,çikolata,tereyağ,çeri dometes,salatalık,ekmek,çay)

– Milli Park Giriş Ücreti

– Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri

– Refakat Hizmeti

 

» FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

-Tüm Şahsi Harcamalar
-Öğle Yemeği (1 adet ekmek arası Köfte,Sucuk, İçecek)

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz