Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Kasım 2017

Ankara Çıkışlı Günübirlik Mudurnu Göynük Turu

Ankara Çıkışlı Günübirlik Mudurnu Göynük Turu

07:20 Ofis Önü (Meşrutiyet Cad 22/03)
07:30 Milli Kütüphane Önü
07:40 Ankamall Adese
07:50 Batıkent Carrfeour
08:10 Optimum AVM

» MUDURNU GÖYNÜK TUR PROGRAMI

Sabah 07.20’de Ofis önünde (Meşrutiyet Cad.) Buluştuktan sonra Beypazarı’na hareket ediyoruz.Araç içi ikramlarımız ile yolumuza devam ediyoruz. Gerekli Molamız sonrasında Yaklaşık 1 saatlik yolculuğumuzdan sonra Beypazarı’na varışımız olacaktır. İnözü Vadisinde Çeşmelibağ restaurantımızda serpme köy kahvaltısı eşliğinde kahvaltımızı alıyoruz kahvaltı sonrasında Beypazarı’nı geziyoruz Burada tarihi Beypazarı evlerini fotoğraflarını çekebilir hediyelik eşyalar alabilir yöresel ürünlerden alabilirsiniz. Beypazarı’ndaki gezimizi tamamladıktan sonra yol üzerinde bulunan Nallıhan Kuş Cennetinde vereceğimiz fotoğraf molasının ardından Türklerin yerleştiği, Fatih Sultan Mehmet’in Hocası olan ve Pasteur’dan 400 sene önce mikrobu ilk bulan Akşemsettin’in memleketi Göynük’e hareket ediyoruz. Akşemsettin Türbesi’ni,Romalılar döneminden beri kullanılan hamam ve1923–24 yılları arasında İstiklal Zaferimizin anısına yapılmış 1960’da tekrardan restore edilmiş Zafer Kulesi’ne çıkıp Göynük’ü yukardan da fotoğraflama imkânı buluyoruz. Gezilerimizin serbest zamanın ardından Göynükte yöresel mönüden oluşan öğle yemeğimizi alıyoruz. sonrasında Mudurnu’ya hareket ediyoruz. Osmanlı döneminden kalma eserleri kadar tavuk çiftlikleriyle de nam salmış Mudurnu’ya varıyoruz. Osmanlının ilk dönem eserlerinden olan Yıldırım Beyazıt Camii ve Hamamını geziyoruz. Bu gezilerin ardından bölgedeki Rumlardan etkilenerek yapılan Armutçular Konağı’nı dışardan görüyoruz. Mudurnu’daki gezilerimizi bakırcılar ve eski çarşıları gezerek tamamlıyoruz.Saat 18.00 gibi Ankara’ya hareket ediyoruz. Neşeli bir yolculuk sonrasında Araçta vereceğimiz İkramlarımız ile Ankara’ya 21.30 civarlarında varıyoruz.

Bir Başka Organizasyonumuzda Buluşmak Üzere Vedalaşıyoruz.

Tura çıkış gününden; 72 saat (3 gün)öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz yüzde 100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor. 1, 2 veya 3 gece konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişi başı 10 TL dir. 4 gece ve üzeri konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişi başı 15 TL dir.

» FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

– Lüks Araç İle Ulaşım
– Araç İçi İkramlar(Çay,Kahve,Kola,Fanta,Meyve Suyu,Su)
– Beypazarı İnözü Vadisin’de Serpme Köy kahvaltısı (peynir,zeytin,reçel,bal tereyağ,bazlama,sigara böreği,patates tava,domates salatalık sahanda yumurta kuru simit Beypazarı kurusu sınırsız çay) Çeşmeli Bağ Restaurant
– Milli Park Giriş Ücreti
– Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
– Refakat Hizmetleri

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz