Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Kasım 2017

Ankara Çıkışlı Günübirlik Akçakoca Turu

Ankara Çıkışlı Günübirlik Akçakoca Turu

» ARAÇ KALKIŞ NOKTALARIMIZ

 

07:20 Ofis Önü (Meşrutiyet Cad 22/03)

07:30 Milli Kütüphane

07:40 Ankamall Adese

07:50 Batıkent Carrfeour

08:10 Eryaman Göksu Göleti

 

» AKÇAKOCA TUR PROGRAMI

Karadeniz’in incisi Akçakoca’ya doğru kısa bir yolculuk…

Sabah 07.20’de ofis önünde buluşma ve hareket. Araç içerisinde kahvaltı paketi (pınar beyaz, zeytin, tereyağı, bal,reçel, çikolata, domates, salatalık, ekmek) ve gerekli molalar eşliğin de Doğu Karadeniz’in Batıya yansıyan yüzü Akçakoca’ya varmış oluyoruz. İlk olarak astım hastalığına iyi gelen Fakılı Mağarası’na gidiyoruz.Mağara gezimizi tamamladıktan sonra serbest zaman ve öğlen yemeği (Balık,salata, içecek ve çay ikramı) için Akçakoca merkeze gidiyoruz. Öğlen yemeğimizin ardından Yol Üzerindeki Ceneviz Kalesini panoramik olarak görüyoruz mesire alanı olarak kullanılan dere kenarında yeşillikler içindeki Cuma Yanı Ören Yerine gidiyoruz.Asırlık çınarları, Evliya Cami ve Evliya Ahmet Dede Türbesini içerisinde bulunduran Cuma yanı Ören yerinde verdiğimiz molanın ardından 1877-1878 (93 Harbi) Osmanlı-Rus Savaşı esnasında Doğu Karadeniz’den Akçakoca’ya göçüp gelen Artvin Hemşinlilerinin köyü olan eski Armutlu Köyü’ne yani Hemşin Köyü’ne doğru hareket ediyoruz. Hemşin Köyünde küçük bir bahçe içerisinde yer alan Tarihi Hemşin Cami ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz ardından yukarı mahalle tarihi evlerini görüyoruz ve 18.00-18.30 civarında Ankara’ya hareket ediyoruz. Yol üzerinde vereceğimiz gerekli molalar ve ikramlar eşliğinde 22:00-22.30 civarında Ankara’ya varmış oluyoruz.

Bir Başka Organizasyonumuzda Buluşmak Üzere Vedalaşıyoruz.

 

» İPTAL İADE GÜVENCE PAKETİ

 

Tura çıkış gününden; 72 saat (3 gün)öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz yüzde 100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor. 1, 2 veya 3 gece konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişi başı 10 TL dir. 4 gece ve üzeri konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişi başı 15 TL dir.

 

» FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

 

– Lüks Araçlar İle Ulaşım

– Araç İçi İkramlar(Çay,Kahve,Kola,Fanta,Meyve Suyu,Su)

– Araçta Kahvaltı Paketi (zeytin bal,reçel,krem peynir,çikolata,tereyağ,çeri dometes,salatalık,ekmek,çay)

– Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri

– Refakat Hizmeti

 

» FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 

– Tüm Şahsi Harcamalar

– Fakılı Mağarası Giriş ücreti (Giriş esnasında ödenir 3 TL
– Öğle Yemeği (Mevsim Balığı+İçecek)

 

» ÖNEMLİ BİLGİLER

 

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım,konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda şirketimiz misafirlerimize 1(bir)gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz