Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Kasım 2017

Ankara Çıkışlı 23 Nisan Özel Beypazarı Abant Gölcük Turu

Ankara Çıkışlı 23 Nisan Özel Beypazarı Abant Gölcük Turu

» TUR PROGRAMI

               23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramın’da güzel bir vakit geçireceğimiz 
                               Beypazarı Abant Gölcük Turumuz’da buluşuyoruz.

Sabah 07.20’de 23 Nisan Coşkusunu birlikte yaşamak ve eğlenmek için SSCTUR Ofis önünde (Meşrutiyet Cad.) Buluştuktan sonra Beypazarına hareket ediyoruz.

Araç içi ikramlarımız ile yolumuza devam ediyoruz. Gerekli Molamız sonrasında Yaklaşık 1 saatlik yolculuğumuzdan sonra Beypazarı’na varışımız olacaktır. Bura da Serpme köy kahvaltısı eşliğinde kahvaltımızı alıyoruz kahvaltı sonrasında Beypazarını geziyoruz Burada tarihi Beypazarı evlerini fotoğraflayabilir hediyelik eşyalar alabilir yöresel ürünlerden alabilirsiniz. Beypazarı’ndaki gezimizi tamamladıktan sonra  Bolu il sınırlarında bulunan dört mevsimde dört ayrı güzellikte doğa harikası tertemiz havası, bozulmamış güzelliğiyle kentin kargaşasından uzaklaşa bileceğiniz, gönlünüzce soluklana bileceğiniz Cennetten bir köşe Abanta varıyoruz. Tertemiz dağ havasıyla çarpıcı güzellikler içindeki göl çevresinde faytonla gezinti yapabilir, ata binebilir, ATV ile göl kenarında yolculuk yapabilir köy ürünlerinin satıldığı pazarda alışveriş yapabilirsiniz. Tabiat Parkı Ziyaretçi Ev’in de göl çevresinde yaşayan hayvanların doldurulmuş hallerini, klasik Bolu evi mimarisini görebilirsiniz. Abant’ta ki serbest zamanımızın ardından göl kenarında öğle yemeğimizi alıyoruz (mangal ateşinde pişmiş tavuk, köfte veya sucuk ekmek,içecek, ). Yemeğimizin ardından doğasıyla ve şirin görüntüsüyle kartpostallık karelere, muhteşem çam ormanlarının içerisinde yer alan oksijen deposu olan Gölcük’e geçiyoruz. Burada göl etrafında bitmesini istemeyeceğiniz yürüyüş yapabilir, her daim bir anı olarak saklayacağınız fotoğraflar çekebilir, bölgede bulunan cafeler de dinlenebilirsiniz. Göl manzarası eşliğinde çayınızı, kahvenizi, salebinizi yudumlayabilir ve sevdiklerinize “Gölcük Hatırası” hediyelik eşyalar alabilirsiniz.

Biraz yorucu ama tatlı bir yorgunlukla turumuzu burada bitiriyoruz Saat 17.30 gibi Ankara’ya hareket ediyoruz.

Neşeli bir yolculuk sonrasında Araçta vereceğimiz İkramlarımız ile Ankara’ya 20.30 civarlarında varıyoruz.

Bir başka SSCTUR organizasyonun da buluşmak üzere vedalaşıyoruz

 

Kalkış Noktalarımız;

 07:20 Ssc Tur Ofis Önü

07:30 Milli Kütüphane

07:40 Ankamall Metro Çıkışı 

07:50 Batıkent Carrfeour

08:00 Metro AVM

08:10  Optimum Önü

 

» Fiyata Dahil Olan Hizmetlerimiz

 

 Lüks Araç İle Ulaşım
 Araç İçi İkramlar
 Beypazarı’nda Serpme Köy kahvaltısı (3 çeşit peynir,3 çeşit zeytin,3 çeşit reçel,bal tereyağ,bazlama,sigara böreği,patates tava,domates salatalık sahanda yumurta kuru simit Beypazarı kurusu somun ekmek sınırsız çay) Çeşmeli Bağ Restaurant
 Milli Park Giriş Ücreti
 Refakat Hizmetleri

0-3 yaş çocuklar otobüste koltuk ve yemek almadıkları taktirde ücretsizdir.

 

» Fiyata Dahil Olmayan Hizmetlerimiz

 

Tüm Şahsi Harcamalar
 Öğle Yemeği Abant göl kenarında Mangal
( 1 adet Köfte, Tavuk, Sucuk, Garnitür, İçecek )

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz