Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Kasım 2017

Ankara Çıkışlı 19 Mayıs Özel Sapanca Maşukiye Kartepe Turu

Ankara Çıkışlı 19 Mayıs Özel Sapanca Maşukiye Kartepe Turu

» ARAÇ KALKIŞ NOKTALARIMIZ

07:20 Ofis Önü (Meşrutiyet Cad 22/03)

07:30 Milli Kütüphane

07:40 Ankamall Adese

07:50 Batıkent Carrfeour

08:10 Eryaman Göksu Göleti

» SAPANCA MAŞUKİYE TUR PROGRAMI

Aşıklar Diyarı Maşukiye’ye Kısa Bir Yolculuk

Sabah 07.20’de Ofis önünde (Meşrutiyet Cad.) Buluştuktan sonra Sapanca’ya hareket ediyoruz.Araç içi ikramlar ve Araçta verdiğimiz kahvaltı paketi ile yolumuza devam ediyoruz. Molamız sonrasında Yaklaşık 3,5 saatlik yolculuğumuzdan sonra Sakarya Kentimizin eşsiz güzellikte bir manzaraya Sahip Olan Sapanca İlçesine Ulaşıyoruz. Sapanca Gölü manzarası ayaklarımızın altında Burada 1,5 saatlik serbest zaman veriyoruz bura deniz bisikletine binebilir göl etrafında yürüyüş yapabilir ve sevdiklerinize hediyelik eşyalar alabilir. Ayrıca göl etrafındaki Kefeler de Göl manzarası eşliğinde çay kahve veya salebinizi yudumlayabilirsiniz. Sapanca gölündeki gezimiz sonrasında Kocaeli’nin yemyeşil köylerinden Maşukiye ile Sapanca arasında yer alan Kurtköy’e gidiyoruz. Burada öğle yemeğimizi (kiremitte alabalık, köfte ya da tavuk, salata, içecek) derkenarında yeşillikler içinde olan restoranımızda alıyoruz. Yemek sonrası Semaverde demlenmiş olan Çayınız ile birlikte Yarım saat kadar Restaurantımızın bahçesinde bulunan hamaklarda salıncaklarda vakit geçirebilir dinlenebilir yorgunluğunuzu atabilirsiniz. Buradan ayrılmadan önce toplu bir aile fotoğrafı alıp, Aşıklar diyarı Maşukiye’ye geçiyoruz panoramik olarak Maşukiye Aşıklar Deresini ve şaleleri mağarayı görüyoruz. Serbest zaman sonrası Şaleler kenarında huzur dolu yürüyüş yapabilir hediyelik eşyalar alabilir kefelerde vakit geçirebilir fotoğraf çekebilirsiniz. Daha sonra Sapanca Gölü ile Körfezi net görebileceğimiz manzarasıyla insanı büyüleyen Teras Cafe’de vereceğimiz çay, kahve molasının ardından bölgenin en yüksek zirvesi olan Kartepe’ye çıkıyoruz. Burada teleferiğe binebilir ve kayak yapabilirsiniz. Ardından dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Biraz yorucu ama tatlı bir yorgunlukla turumuzu burada bitiriyoruz Saat 17.00 gibi Ankara’ya hareket ediyoruz.Neşeli bir yolculuk sonrasında Araçta vereceğimiz İkramlarımız ile Ankara’ya 21.00 civarlarında varıyoruz.

Bir Başka Organizasyonumuzda Buluşmak Üzere Vedalaşıyoruz.

» İPTAL İADE GÜVENCE PAKETİ

Tura çıkış gününden; 72 saat (3 gün)öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz yüzde 100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor. 1, 2 veya 3 gece konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişi başı 10 TL dir. 4 gece ve üzeri konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişi başı 15 TL dir.

» FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

– Lüks Araçlar İle Ulaşım
– Araç İçi İkramlar
– Araçta Kahvaltı Paketi
– Milli Park Giriş Ücreti
– Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
– Profesyonel Rehberlik Hizmeti

» FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

– TümŞahsi Harcamalar
– Öğle Yemeği ( Kiremitte Balık, Köfte, Tavuk, İçecek,Salata)

» ÖNEMLİ BİLGİLER

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım,konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda şirketimiz misafirlerimize 1(bir)gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz