Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Kasım 2017

Ankara Çıkışlı 19 Mayıs Özel Günübirlik Amasra Turu

Ankara Çıkışlı 19 Mayıs Özel Günübirlik Amasra Turu

07:20 Ofis Önü (Meşrutiyet Cad 22/03)

07:30 Milli Kütüphane

07:40 Ankamall Adese
07:50 Batıkent Carrfeour
08:10 Eryaman Göksu Göleti

 
‘Çeşm-i Cihan Amasra,’’Fatih’in Deyimiyle Lala Lala Çeşm-i Cihan Bu mu Ola?”
Doğasından güzelliğinden denizinden lezzetlerinden kendinizi alamayacağınız Amasra’ya yolculuk Sabah 07:20’de Meşrutiyet cad. ofis önündeki buluşmamız sonrası Karadeniz’in İncisi Amasra’ya hareket ediyoruz.Hareket sonrası araç içi kahvaltılık paketlerimizle(Çikolata Peynir Zeytin Reçel Bal Tereyağı salatalık domates Sıcak ekmek ve sınırsız çay) sıcak soğuk ikramlarımız eşliğinde kahvaltımızı yapıyoruz. Kahvaltımız sonrası yaklaşık 2 saatlik yolculuk sonrasında Mengen’de yarım saatlik ihtiyaç molası alıyoruz. 11:30-12:00 civarlarında Çeşm-i Cihan Amasra’ya ulaşıyoruz. Yol üzerinde,Roma Dönemi’ne ait ve ülkemizde tek yol anıtı olma özelliğine sahip “Kuş Kayası” yol anıtını ziyaret ediyoruz Muhteşem Deniz orman ve Amasra manzarasıyla 10-15 dk kadar sizi baş başa bırakıyoruz. Daha sonra Fatih Sultan Mehmet’in Amasrayı ilk gördüğü Yer olan Bakacak Tepesinde Amasra ile ilgili bilgilerimizi Rehberimizden Alıyoruz daha sonra öğle yemeğimizi alacağımız restaurantımıza (Çeşmi Cihan Restaurant) geçip Sınırsız balık,salata, içecek, helvadan oluşan mönümüzle doyasıya balık yiyip öğle yemeğimizi alıyoruz. Amasra Kalesi, Ağlayan Ağaç,Boztepe, Kale içi evleri, Fatih Camii ve Küçük Kilise ile Amasra Gezimizi yapıyoruz Gezi sonrası isteyen misafirlerimizle 45’dklık bir tekne turumuza Katılabilirler.(ekstra) Tekne gezisi sonrası Amasra’nın meşhur çarşısı Çekiciler Çarşısında alışveriş yapıp Saat 18:00-18:30 gibi Amasra’dan ayrılıyoruz, Tahmini olarak 23:00 gibi Ankara’ya varıyoruz.
Bir Başka Organizasyonumuzda Buluşmak Üzere Vedalaşıyoruz.

Tura çıkış gününden; 72 saat (3 gün)öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz yüzde 100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor. 1, 2 veya 3 gece konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişi başı 10 TL dir. 4 gece ve üzeri konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişi başı 15 TL dir.

– Lüks araçla ulaşım
– Araç İçi İkramlar(Çay,Kahve,Kola,Fanta,Meyve Suyu,Su)
– Araçta Kahvaltı Paketi (zeytin bal,reçel,krem peynir,çikolata,tereyağ,çeri dometes,salatalık,ekmek,çay)
– Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
– Refakat Hizmeti

– Tüm Şahsi Harcamalar
– Tekne Turu
– Öğle Yemeği (Sınırsız mevsim balığı+salata+İçecek+helva)

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım,konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda şirketimiz misafirlerimize 1(bir)gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz