Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Kasım 2017

Ankara Çıkışlı 19 Mayıs Özel Beypazarı Abant Gölcük Turu

Ankara Çıkışlı 19 Mayıs Özel Beypazarı Abant Gölcük Turu

» ARAÇ KALKIŞ NOKTALARIMIZ

 

07:20 Ofis Önü (Meşrutiyet Cad 22/03)

07:30 Milli Kütüphane Önü

07:40 Ankamall Adese

07:50 Batıkent Carrfeour

08:10 Optimum AVM

» BEYPAZARI ABANT GÖLCÜK TUR PROGRAMI

 

Sabah 07.20’de Ofis önünde(Meşrutiyet Cad.) Buluştuktan sonra Beypazarı’na hareket ediyoruz. Araç içi ikramlarımız ile yolumuza devam ediyoruz. Gerekli Molamız sonrasında Yaklaşık 1 saatlik yolculuğumuzdan sonra Beypazarı’na varışımız olacaktır. İnözü Vadisinde Çeşmelibağ restaurantımızda Bura da serpme köy kahvaltısı eşliğinde kahvaltımızı alıyoruz kahvaltı sonrasında Beypazarı’nı geziyoruz Burada tarihi Beypazarı Evlerini fotoğraflarını çekebilir hediyelik eşyalar alabilir yöresel ürünlerden alabilirsiniz. Beypazarı’nda ki gezimizi tamamladıktan sonra Bolu il sınırlarında bulunan dört mevsimde dört ayrı güzellikte doğa harikası tertemiz havası, bozulmamış güzelliğiyle kentin kargaşasından uzaklaşa bileceğiniz, gönlünüzce soluklanabileceğiniz Cennetten bir köşe Abant’a varıyoruz. Tertemiz dağ havasıyla çarpıcı güzellikler içindeki göl çevresinde faytonla gezinti yapabilir, ata binebilir, ATV ile göl kenarında yolculukyapabilir köy ürünlerinin satıldığı pazarda alışveriş yapabilirsiniz. Tabiat Parkı Ziyaretçi Ev’in de gölçevresinde yaşayan hayvanların doldurulmuş hallerini, klasik Bolu evimimarisini görebilirsiniz. Abant’taki serbest zamanımızın ardından göl kenarında öğle yemeğimizi alıyoruz (mangalateşinde pişmiş tavuk, köfte veya sucuk ekmek, içecek, ). Yemeğimizin ardındandoğasıyla ve şirin görüntüsüyle kartpostallık karelere, muhteşem çamormanlarının içerisinde yer alan oksijen deposu olan Gölcük’e geçiyoruz. Burada göl etrafında bitmesini istemeyeceğinizyürüyüş yapabilir, her daim bir anı olarak saklayacağınız fotoğraflarçekebilir, bölgede bulunan cafeler de dinlenebilirsiniz. Göl manzarasıeşliğinde çayınızı, kahvenizi, salebinizi yudumlayabilir ve sevdiklerinize“Gölcük Hatırası” hediyelik eşyalar alabilirsiniz. Biraz yorucu ama tatlı biryorgunlukla turumuzu burada bitiriyoruz Saat 17.30 gibi Ankara’ya hareketediyoruz. Neşeli bir yolculuk sonrasında Araçta vereceğimiz İkramlarımız ileAnkara’ya 20.30 civarlarında varıyoruz.

Bir Başka Organizasyonumuzda Buluşmak Üzere Vedalaşıyoruz.

» İPTAL İADE GÜVENCE PAKETİ

 

Tura çıkış gününden; 72 saat (3 gün)öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz yüzde 100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor. 1, 2 veya 3 gece konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişi başı 10 TL dir. 4 gece ve üzeri konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişi başı 15 TL dir.

» FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

 

– Lüks Araç İle Ulaşım
– Araç İçi İkramlar(Çay,Kahve,Kola,Fanta,Meyve Suyu,Su)

– Beypazarı İnözü Vadisin’de Serpme Köy kahvaltısı (peynir,zeytin,reçel,bal tereyağ,bazlama,sigara böreği,patates tava,domates salatalık sahanda yumurta kuru simit Beypazarı kurusu sınırsız çay) Çeşmeli Bağ Restaurant
– Milli Park Giriş Ücreti
– Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
– Refakat Hizmetleri

» FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 

– Tüm Şahsi Harcamalar
– Öğle Yemeği Abant göl kenarında Mangal ( 1 adet köfte, tavuk, sucuk, garnitür, İçecek )

» ÖNEMLİ BİLGİLER

 

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım,konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda şirketimiz misafirlerimize 1(bir)gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz