Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Kasım 2017

Ankara Çıkışlı 1 Mayıs Özel Akçakoca Turu

Ankara Çıkışlı 1 Mayıs Özel Akçakoca Turu

Tur Programı

Sabah 07.20’de SSCTUR ofis önünde buluşma ve hareket. Araç içerisinde kahvaltı paketi (pınar beyaz, zeytin, tereyağı, bal,reçel, çikolata, domates, salatalık, ekmek) ve gerekli molalar eşliğin de Doğu Karadeniz’in Batıya yansıyan yüzü Akçakoca’ya varmış oluyoruz. İlk olarak astım hastalığına iyi gelen Fakılı Mağarası’nagidiyoruz.Mağara gezimizi tamamladıktan sonra serbest zaman ve öğlen yemeği (Balık,salata, içecek ve çay ikramı) için Akçakoca merkeze gidiyoruz. Öğlen yemeğimizin ardından 1204-1261 yılları arasında Batı Karadeniz Bölgesinde hüküm sürmüş olan Cenevizlilerin yapmış olduğu Ceneviz Kalesi ve Karadeniz’in tek Mavi Bayraklı Plajı olan Kale Plajını geziyoruz. Burada verdiğimiz kısa fotoğraf molasının ardından mesire alanı olarak kullanılan dere kenarında yeşillikler içindeki Cuma Yanı Ören Yerine gidiyoruz.Asırlık çınarları, Evliya Cami ve Evliya Ahmet Dede Türbesini içerisinde bulunduran Cuma yanı Ören yerinde verdiğimiz molanın ardından 1877-1878 (93 Harbi) Osmanlı-Rus Savaşı esnasında Doğu Karadeniz’den Akçakoca’ya göçüp gelen Artvin Hemşinlilerinin köyü olan eski Armutlu Köyü’ne yani Hemşin Köyü’ne doğru hareket ediyoruz. Hemşin Köyünde küçük bir bahçe içerisinde yer alan Tarihi Hemşin Cami ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz ve 18.00-18.30 civarında Ankara’ya hareket ediyoruz. Yol üzerinde vereceğimiz gerekli molalar ve ikramlar eşliğinde 22:00-22.30 civarında Ankara’ya varmış oluyoruz.
Bir başka SSCTUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

07:20 Ssc Tur Ofis Önü
07:30 Milli Kütüphane
07:35 Ankamall Adese
07:45 Batıkent Carrfeour
08:10 Eryaman Göksu Göleti

Lüks araçlarla ulaşım
Araç İçi İkramlar
Araçta Kahvaltı Tabağı (Zeytin,Pınar Bal,Pınar Krem Peynir,Nestle Çokokrem,Pınar Tereyağ,Çeri dometes salatalık taze fırın ekmeği sınırsız çay kahve su meyve suyu fanta sprite)

» Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Fakılı Mağarası Giriş ücreti (Giriş esnasında ödenir 3 TL )
Şahsi Harcamalar
Öğle Yemeği (Mevsim Balığı (Hamsi,Mezgit,İstavrit),Salata,Mısır ekmeği ve köy ekmeği Sınırsız içeçek Helva Çay) Mustafa’nın Yeri

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz